Doğu, Güney Doğu ve Terör Meselesi

Aşağa gitmek

Doğu, Güney Doğu ve Terör Meselesi

Mesaj tarafından Huzur32 Bir Çarş. Kas. 10, 2010 6:31 pm

DOĞU, GÜNEY DOĞU VE TERÖR MESELESİ

Türkiye Cumhuriyeti sınırları içinde yaşayan, bölücü olmayan milli değerlerimizi kabul eden her şahış Türktür. Bu güzel vatan, doğusundan batısına, kuzeyinden güneyine kadar yüzyıllar boyunca aynı kaderi paylaşarak yaşamış, kaynaşmış insanların vatanııdır. Bu vatan aziz şehit kanlarıyla bize armaga edilmiş, kutsal ülkedir. Bizim neslimizin görevi bize emenet edilen bu vatanın her karış toprağını canımız pahasına olsa da korumak, savunmaktır. Atalarımızın emanet ettiği bu kutsal serveti, aynen gelecek nesillere bırakmaktır.
Bu uğurda görev alacak her şahıs, her kuruluş dostumuz, kardeşimizdir. Ayrımcı değil, birleştirici, bölücü değil bütünleştirici olmalıyız. Ayrımcı bölücü her cerayana karşı durabilmemiz gerekiyor.
Batılı devletler Türk-Kürt düşmanlığını körükleyerek ideallerine uluşmak için yıllardır törer örgütüne hizmet ediyorlar.
Ülkemizde her dönem dost ve müttefik olarak bilinen ABD’nin, Irak’a gönderdiği silahlara sahip olamadığını beyan ederek tavşana kaç, tazıya tut politikası izleyerek gencecik askerlerimizin şehit olmasına destek veriyor.
Ekonomik çıkarlarına zemin hazırlamak üzere ülkemizin içerisinde onlarla işbirliği yapan piyonların, devletin ve milletin bölünmez bütünlüğüne karşı yıllardır etle tırnak gibi bir arada yaşayan milletimizi bölmeye güçlerinin yetmeyeceğini ne zaman anlayacaklar. Bugün demokrasiden insan haklarından bahsederek yüce meclisimizin çatısı altında bulunan bir grup siyasi parti temsilcileri törörü lanetleyip, teröristlere de kardeşlerimiz diyerek Türkiye Cumhuriyetin’e alenen ihanet edebilmektedirler.
Onların zihniyetindeki yerel yönetimler batılı ağa babalarınadan aldıkları destekle Türkiye Cumhuriyeti kanunlarını hiçe sayarak, başbakanına kafa tutabiliyor. Türkiye Cumhuriyeti’nin ve Türk milletinin vergileri ile alınan ambulansları teröristleri taşımada kullanmakta bir beis görmeyerek, Türkiye Cumhuriyeti halkına ve milletine açıkça ihanet ediyorlar.
İhanet eden ve ettirenler şunu iyi bimeliler ki dünyanın en gözde cografyalarından olan ülkemizi böldürtmeyecek milyonlarca Anadolu sevdalısı insanlarımız olduğunu asla unutmasınlar. Bazıları hırslanıp kudursa da, bu ülkenin bütünlüğünü, bu milletin birliğini bozmaya kimsenin gücü yetmez. Ancak;
Her şehit haberi alışımızda “gereken yapılacaktır” beyenatları yerine; gereken gerçekten yapılmalıdır. AB hayali ile teröre verilen tavizler hemen gözden geçirilmelidir.
Yıllardır sivil, asker, çocuk demeden insanlarımızı katleden terör örgütünü açıkça destekleyen ve teröriste kardeşimiz diyen zihniyetin cezalandırılması, idam cezasının tekrar getirilmesi, bu zihniyete destek veren bir partinin kapatılması için yüce meclisimiz ve yargı organlarımız üzerlerine düşen görevleri yerine getirmelilerdir. Doğu ve güney doğu artık bizim için bir terör meselesidir.
Bu ülkede herkesin kör ve sağır olmadığını, sözde dotlarımız ve içerideki piyonları er-geç anlayacaklardır.

2007 Özcan İşler


Huzur32
Admin

Mesaj Sayısı : 13
Yaş : 38
Nerden : Isparta
Lakap : Adsız ozan
Kayıt tarihi : 06/11/10

Kullanıcı profilini gör http://gnldlm.forumup.com/index.php?mforum=gnldlm

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Sayfa başına dön


 
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz